Güncel Erotik Hikayeler

Sahilde Tanışmıştık

By on Şubat 27, 2017 in 2017 Güncel Hikayeler with 1 Yorum

Selamlar ben elif sexi sınırsız yaşamayı seven biriyim beni doyurabilicekler arasın lütfen!
NUMARAM: 0035 351 57 32

 

Merhaba Ben EROTİK HİKAYELER Seda

Bir akşam vakti yalnız başıma sahile gitmiştim. Çevreye boş bakışlarım ile  birlikte elimdeki biramı yudumluyordum o sırada birkaç metre uzağıma biri oturdu. Arada sırada bana bakıyordu ben baktığımda ise utanıyor gibi kafasını başka bir yere çeviriyordu.Bu durum hoşuma gitmişti ama farkında olmadan yanaklarım kızarmaya başladığını hissediyordum.

10 15 dakika sonrasında kadınsı duygularım kabarmış gibiydi etrafta kimse yoktu ve ondan önce davrandım. Ayağa kalktım yanına gittim oturmak için izin istedim gülümsedi ve heyecanı daha da artmış gibi görünüyordu ve oturabileceğimi söyledi. Biraz muhabbet ettikten sonra gözlerine baktım ve etkilenmeye başlamıştım ismini sormayı unuttuğum aklıma geldi ve ismini sordum.

İsmi Ahmet’ti. Hislerime karşı koyamıyordum. Bir anda ne olduğunu anlamadan dudaklarına yapıştım çılgınlar gibi öpüşüyorduk ve elime göğsüme değdi gömleğim vardı üstümde ve gömleğin üstünde göğüslerimi okşuyordu bu hoşuma gitmiş olsa gerek elini aldım ve amıma dokundurdum. Beni sormaya başlamıştı ve sahilde artık ikimizde çıplaktık sikini çıkardı ve ağzıma doğru yaklaştırdı. Daha önce hiç yalamamıştım ama isteğini karşılamak istiyordum bir hamlede ağzıma aldım dondurma yalan gibi yalamaya başladım. İnlemeye başladı harikasın diyordu. O sırada iki eli ile başımın arkasında bastırdı gırtlağıma kadar penisi soktu nefes alamıyordum ve midem bulanmaya başlamıştı. Çok uzun sürmeden saniyeler içerisinde ağzımın içerisine boşaldı. Bu hiç hoşuma gitmedi ama artık olan olmuşt

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


YUKARI